Zabudli ste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

ISO Certifikácie

 

Exact Systems sa od začiatku zaväzuje predovšetkým ku kvalite poskytovaných služieb, o čom svedčí zavedenie Quality Management System (systému manažérstva kvality) podľa ISO 9001 v roku 2004. Tri mesiace nato nasledovala certifikácia systému spoločnosťou Det Norske Veritas. Systém opätovne certifikovali v auguste 2007 po troch rokoch účinného fungovania v praxi. Po audite vykonanom orgánom pre certifikáciu - TÜV Thüringen, členom jedného z popredných svetových certifikačných orgánov TUV CERT, Exact Systems znovu potvrdilo, že poskytujú služby na najvyššej úrovni. V roku 2013 si Exact Systems na ďalšiu recertifikáciu vybralo TÜV Hessen. Tak ako DNV and TÜV Thüringen, i tretí orgán potvrdil vysokú kvalitu služieb poskytovaných spoločnosťou Exact Systems a účinnosť systému manažérstva kvality, čím sme splnili podmienky pre získanie certifikátu kvality ISO 9001 : 2008.

Pri audite, ktorý vykonala spoločnosť TÜV Hessen, Exact Systems rozšírilo rozsah certifikácie, ktorý aktuálne zahŕňa nasledovné: kontrola, oprava, montážna podskupina komponentov, podskupiny a komponenty pre automobilový a iný priemysel – predovšetkým vo veľkovýrobe.

Nový rozsah certifikácie odráža súčasnú situáciu spoločnosti. Exact Systems plní objednávky nielen v automobilovom sektore, kde kvalitatívne požiadavky vždy stáli na prvom mieste, ale aj iných typoch veľkopriemyslu ako výroba spotrebičov a elektroniky.