Zabudli ste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Novinky

Rumunský výrobca automobilov vsádza na Exact Systems

Dacia, najväčší rumunský výrobca automobilov, vybrala Exact Systems ako autorizovaného poskytovateľa služieb kontroly kvality.

Od Júla 2017 je naša spoločnosť zodpovedná za kontrolu kvality modelov áut vyrobených v Mioveni, medzi ktorými sú: Logan, Sandero alebo Duster.
Je to ďalší výrobca automobilov, vedľa spoločnosti Renault, Audi, Volvo, Fiat alebo Volkswagen, ktorý spolupracuje s Exact Systems Group.
- Po dlhom období auditu a schvaľovania, ktoré je v prípade OEM závodov štandardnou procedúrou, bola naša rumunská pobočka spoločnosťou Dacia vybraná na poskytovanie služieb kvality. Ako jedna z najväčších spoločností kontroly kvality v Európe, sme schopní obslúžiť rumunský závod a jeho dodávateľov výbornou kvalitou služieb, ktoré sú garantované tímom mladých zamestnancov pripravených na vykonávanie kontroly kvality – hovorí Pawel Gos, prezident správnej rady Exact Systems. – A čo viac, Dacia je ďalší výrobca automobilov, ktorý spolupracuje s našou skupinou. V krajinách, v ktorých máme štruktúry, držíme najviac možných akreditácií. Sme autorizovaným poskytovateľom služieb pre, vedľa iných, Renault v Turecku, Fiat v Poľsku, Volkswagen a Daimler v Nemecku, alebo Audi a Volvo v Belgicku – dodáva Gos.
Zmluva so závodom AUTOMOBILE DACIA SA v Mioveni platí od 01. Júla 2017 na obdobie jedného roka. Spoločnosť Exact Systems sa stala jednou z troch autorizovaných dodávateľov riešení kontroly kvality, čo zahŕňa triedenie a prepracovanie dielov, komponentov a konečných produktov pre Daciu a jej externých dodávateľov. Dacia je súčasťou francúzskej spoločnosti Renault a najväčší rumunský výrobca automobilov. Od Januára do Mája 2017 spolu závody spoločnosti Dacia vyrobili 143.000 vozidiel.
Rumunská pobočka je jedna z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich pobočiek v Exact Systems Group. Pobočka skontrolovala cez 39 miliónov dielov v roku 2016, čo prezentuje 247% nárast v porovnaní s rokom 2015. Okrem toho spoločnosť Exact Systems zamestnáva v Rumunsku len 300 kontrolórov, ale vzhľadom na spoluprácu s Daciou a jej dodávateľmi, sa tieto čísla zvýšia o 80-100 ľudí.
- Tým, že sme sa stali autorizovaným poskytovateľom služieb pre Daciu, sa naskytla obrovská príležitosť pre ďalší rozvoj nie len rumunskej pobočky, ale aj celej skupiny. Táto akreditácia nám umožní prístup k zákazkám v OEM a ich dodávateľských závodoch. Denne Dacia spolupracuje s 350 dodávateľmi, z toho 300 medzinárodnými a 50 miestnymi spoločnosťami. Toto dáva atraktívny základ potencionálnym zákazníkom. S niektorými z nich už spolupracujeme, ale dúfame, že čoskoro uzavrieme obchodné vzťahy s ďalšími – hovorí Jacek Opala, člen správnej rady Exact Sytems, zodpovedný za rozvoj podnikania v skupine.

Kontaktná osoba:
Ionut Viscol
Manager Zona
mobile: +40 0755 084 721
phone: +40 31 8052001
e-mail: ionut.viscol@exactsystems.ro