Zabudli ste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Sociálna zodpovednosť podnikov

Exact Systems – lokálne


Spoločnosť od začiatku spolupracovala s Technickou univerzitou v Czestochowe. Podľa dohody umožňuje Exact Systems študentom univerzity absolvovať u nich stáže a vedie ich pri písaní záverečných prác na témy, ktoré súvisia s kontrolou kvality. Univerzita navyše umožňuje spoločnosti čerpať z výsledkov vedeckej činnosti a práce mladých inžinierov.

 

 

Exact Systems – šport:

Exact Systems je od decembra 2012 hlavným sponzorom Športového klubu Norwid Czestochowa. Spoločnosť poskytuje trojnásobnú podporu a klub je v súčasnosti poľským juniorským majstrom vo volejbale do roku 2015.

Exact Systems je strategickým sponzorom klubu Team Club 54 Exact Systems, ktorý hrá v amatérskej futbalovej lige v Czestochowe. Od začiatku ich spolupráce klub postúpil z druhej do prvej ligy.

V roku 2012 začala spoločnosť spolupracovať s Futbalovou akadémiou v Czestochowej. Jej zakladateľ Jakub Błaszczykowski pôsobí na mestskom futbalovom štadióne v Rakówe.

Spoločnosť od roku 2012 taktiež podporuje juniorský basketbalový tím WKS Slask Wroclaw. V minulej sezóne tím postúpil do druhej ligy.

Exact Systems – kultúra:

Exact Systems prispeli i k rozvoju poľskej kinematografie. V roku 2011 sponzorovalo nezávislé filmové štúdio FILMICON, producenta celovečerného filmu „Układ zamknięty " (Uzavretý systém) s premiérou v apríli 2013.

 

Exact Systems – spoločensky:

V roku 2011 začali Exact Systems pracovať s nadáciou Anny Dymny „Republika snov“.

 

Kontakt

Pre záležitosti súvisiace so sponzorskou činnosťou, kontaktujte, prosím, e-mailom: Anna.Kauf-Mazurek@exactsystems.pl