Zabudli ste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Zlepšenie Procesu

Služba zahŕňa:

Službu vykonáva v podniku zákazníka náš konzultant a skupina inžinierov vybratých spomedzi našich alebo klientových zamestnancov. Ponúkame kompletný prehľad procesu, identifikáciu zdroja problému, vypracovanie metódy na zlepšenie procesu a projektového manažérstva spolu s klientom. Cieľom je eliminovanie vážnych chýb, zníženie výrobných nákladov, zlepšenie ergonómie na pracovisku a zlepšenie povesti spoločnosti.

 

Podrobný opis služby:

V štádiu pred auditom v podniku klienta ponúkame skupinu, časové ohraničenie a ciele projektu. Počas trvania projektu sa vedúci konzultant stáva súčasťou podniku, čo je dôležité z hľadiska zodpovednosti za vykonanú prácu, tím a finálne výsledky. Predbežná ponuka projektu poskytuje informácie o prezentácii výsledkov, reportovania v rôznych štádiách projektu.

 

Výhody:

Problémy alebo úpravy výrobkov sa zvyčajne riešia vo veľkých korporáciách aj menších výrobných spoločnostiach štandardným spôsobom. Tretia strana Vám ponúkne možnosť nazrieť na ne z inej perspektívy, čo môže podnietiť inovatívne spôsoby riešenia problémov, ktoré spoločnosť znepokojujú.

 

Prečo si vybrať Exact Systems:

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, že klienti často nevedia vyriešiť problém z dôvodu nedostatku skúsených pracovníkov v spoločnosti, nedostatku pracovných síl alebo času potrebného na zlepšenie procesu. Práve preto spoločnosť rieši problémy na princípe eliminovania negatívnych účinkov namiesto odstraňovania zdrojov problémov. Exact Systems ponúkajú službu Zlepšenie výrobného procesu, ktorej hlavným cieľom je nájdenie príčiny problému a jej odstránenie.